Nabídka besed

Jako většina spisovatelů a spisovatelek i já se ráda setkávám se čtenáři. Standardní doba besedy je 45 minut, pokud není domluveno jinak. Nepotřebuji projektor a spoléhám na své rekvizity. Do všech svých besed děti zapojuji tak, aby měly sami možnost se zamyslet nebo tipovat.

Beseda pro nejmenší děti 1-2 třída o knížce Ovečka Nina a jiné pohádky. Tato beseda je o zvířátkách v knížce.

Ovečka Nina a jiné pohádky

Beseda pro nejmenší děti 1-2 třída o knížce Pohádkový kalendář. Tato beseda je o měsících v roce a ročních období.

Beseda pro trošku starší 3-5 třída na téma Fantazie a inspirace. Tato beseda je vhodná pro starší děti 3-5 třída. Povídání o fantazii a tím kde čerpám nápady a inspiraci.

Bydlí u nás strašidlo

Beseda na téma léčivé a jiné rostliny. Tuto besedu upravuji na míru dětem podle věku. Je to povídání o léčivých, či jinak zajímavých rostlinách z knížek. Ideální doba jejího konání je květen-září, kdy donáším dětem rostliny na ukázku. Pokud je o tuto besedu zájem v zimních měsících, pak rostliny nosím vylisované a sušené.

Tohle je standardní nabídka besed ale již jsem si několikrát v praxi ozkoušela že zvládnu vytvořit besedu na konkrétní přání a zadání. Samozřejmostí je platba na fakturu. V případě přání a objednávky mohu na besedu donést i své knížky.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.