Hledá se ilustrátor

Moc si vážím práce skvělých ilustrátorek, které vdechly mým knížkám krásné kouzlo. Ať už je to Zdeňka Študlarová, Alena Schulz či Zuzana Slánská výsledek je vždy krásný. A moc se těším i na případné další ilustrátory, jejichž obrázky budou v mých knihách.

S každou novou knihou, která má spatřit světlo světa přemýšlí nejen nakladatelství ale i já kdo bude ilustrovat.

Když mě něčí práce zaujme většinou si poznamenám jméno autora a do závorky si připíšu čím mě zaujal a pro jaký typ knihy by se hodil. Je jistě mnoho ilustrátorů jejichž práce mi unikla a nevím o nich. Pokud právě Vy kreslíte, budu ráda, když mi napíšete, ideálně s odkazem na Váš web či prezentací Vaší práce.

Moc by mě potěšilo, kdyby sem třeba touhle cestou někdy v budoucnu pomohla někomu šikovnému splnit sen či nastartovat jeho budoucí kariéru ilustrátora.

Protože mám nápadů plnou hlavu, tak čas od času hledám někoho, kdo nakreslí jeden, dva, tři, obrázky pro nějaký projekt. Jako například skvělá ilustrátorka Dagmar Chládková, která pracovala na jednom charitativním projektu. Nebo třeba Kristýna Sataryová, která pro mě před delším časem nakreslila obrázek na obal pro jeden z mých e-booků.

Pokud se věnujete ilustraci budu moc ráda, když mi o sobě dáte vědět. Kdo ví, třeba v budoucnu bude třeba právě Vaše jméno na některé z mých knih.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.