Hledá se ilustrátor

Aktualizace 19.12.2023

Moc si vážím práce skvělých ilustrátorek, které vdechly mým knížkám krásné kouzlo. Ať už je to Zdeňka Študlarová, Alena Schulz, Zuzana Slánská, Dagmar Chládková, Zuzana Korčáková, Ivana Sýkorová, výsledek je vždy krásný. A moc se těším i na případné další ilustrátory, jejichž obrázky budou v mých knihách.

S každou novou knihou, která má spatřit světlo světa přemýšlí nejen nakladatelství ale i já kdo bude ilustrovat.

Když mě něčí práce zaujme většinou si poznamenám jméno autora a do závorky si připíšu čím mě zaujal a pro jaký typ knihy by se hodil. Je jistě mnoho ilustrátorů jejichž práce mi unikla a nevím o nich. Pokud právě Vy kreslíte, budu ráda, když mi napíšete a zašlete odkaz na Váš web. Pokud chcete zpětnou vazbu odkaz je zde.

Moc by mě potěšilo, kdyby sem třeba touhle cestou někdy v budoucnu pomohla někomu šikovnému splnit sen či nastartovat jeho budoucí kariéru ilustrátora. Pokud máte rádi výzvy pro vás je ilustrátorská výzva.

Pokud se věnujete ilustraci, a myslíte to opravdu vážně, budu moc ráda, když mi o sobě dáte vědět. Kdo ví, třeba v budoucnu bude třeba právě Vaše jméno na některé z mých knih.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.