Moje skvělá ségra

Moje ségra Hanka je nejen super ségra ale i skvělá teta, jak s oblibou říkají moji synové. Někteří říkají, že jsme si podobné a jiní zase podobnost nevidí. Tak či onak to co nás spojuje je velká schopnost empatie, pohled na svět a smysl pro humor. Se ségrou je pořád co povídat, i když často po telefonu, protože nebydlíme blízko sebe. Když se pak někdy poštěstí a máme čas vyrazit někam samy, pak nejdeme přehlédnout. Když jdeme po ulici lidé se na nás většinou usmívají, protože si něco veselého vyprávíme a smíchy se můžeme potrhat. Jasně, není den, aby nebyla noc a někdy jsou i vážné věci, kdy není do smíchu. Ale proto jsou na světě sourozenci, jsou to parťáci, kteří člověka podrží.

Společného máme i to, že je Hanka kreativně založená a ráda vyrábí různé věci, šperky… Já do určité doby taky, a tak jsem háčkovala, plstila, vyráběla náušnice…, později jsem svoji kreativitu začala směrovat do psaní.

Takové prázdniny, které připraví Hanka by chtělo zažít každé dítě. Vymýšlí nejrůznější úkoly, akce, pirátský den, indiánský den a mnoho dalšího. Fascinujeme mě, s jakým nadšením se do toho pouští a jak to do puntíku dotáhne, včetně tematicky laděného občerstvení. Docela se divím že ji nikdy nenapadlo věnovat se tomu profesně, myslím že by rodiče byli nadšení a děti měly krásný zážitek na celý život. Hanka dokáže kreativně nadchnout i dítě, které jinak nerado vyrábí, a díky jejím nápadům je nadšené. Moje ségra má asi nějakou superschopnost😊

Pokud máte rádi rukodělné výrobky, pak se mrkněte na její web, najdete tam hodně zajímavých věcí. Často mě Hanka potěší něčím jen tak pro radost, a tak mám díky tomu plno krásných náušnic a jiných drobností, které ráda nosím. Jestli chcete někoho potěšit dárečkem a podpořit tím moji skvělou sestru pak vám i za ni děkuji.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.