Slovo na úvod

Dobrý den,

Kosmetických výrobků je na trhu tolik, že o nich ztrácíme přehled. Tohle samotné není problém, ale fakt,  že mnozí přestávají přemýšlet nad tím co kupují a neptají se PROČ? 

POLOŽTE SI VŽDY TUHLE OTÁZKU, AŽ SI PŮJDETE KUPOVAT NĚJAKÝ NOVÝ PŘÍPRAVEK. PROČ TOHLE FUNGUJE TAK JAK PÍŠÍ NA OBALU?

Když se přeneseme o sto let zpátky, k pěstění těla se používaly přírodní produkty. Bylinky, oves, oleje...

Pleť dostala to co potřebuje, v koncentrované podobě.  A dnes pokožku dopujeme tím, co vůbec nepotřebuje, jako chemickými konzervačními látkami, barvivy...

Dokud nepotřebujete řešit akutně nějaký kosmetický problém a používáte kosmetiku spíše tak preventivně, možná si asi ani neuvědomíte jestli Vám kosmetika pomáhá nebo ne. Ale ve chvíli, kdy budete mít extrémně suchou pokožku, nebo akné, poznáte, jestli to co používáte přináší nějaký užitek.

Nedělejme však s kosmetiky všezázračného kouzelníka ale pouze pomocníka který tu je pro nás. Stav pleti ovlivńuje výživa a tělo zevnitř. 

 

Jsem ráda, že jste se rozhodli absolvovat tento online kurz. Pokud totiž máte zájem skutečně se o složení kosmetiky něco dozvědět, je tento kurz pro Vás skvělou volbou. Jasně, krok po kroku s Vámi proberu jednotlivé důležité věci.

Tento kurz jsem sestavila, protože stále mnoho lidí neví nic o složení kosmetiky. Mnoho lidí nakupuje kosmetiku, podle frází na výrobku a pak se diví, když si koupí něco, co neplní fráze, které se dočetli na obalu. Možná jste jedním z nich. Možná už nějaké povědomí máte. Ať tak či tak, mojí snahou je naučit Vás jak se neztratit v tom ohromném množství výrobků a pomoci Vás nasměrovat.

Jestli jste si někdy četli výpis složení, který čítá velmi mnoho ingrdiencí, možná jste si pomysleli že by jste museli být chemikem aby jste tomu všemu porozuměli. Mám pro Vás dobrou zprávu, nemuseli protože ani já nejsem chemikem, přesto když pochopíte nějaké zákonitosti zjistíte že to zas taková věda není.

Pokud se budete chtít na cokoli zeptat, kontaktujte mne na: J.A.N.A.buresova@seznam.cz

Musím Vás ještě upozornit, že na tento kurz se vztahují autorská práva.

A nyní už, směle do toho.:-)

uvod

uvod

0 Komentářů
lekce 1

lekce 1

0 Komentářů
lekce 2

lekce 2

0 Komentářů
druhá lekce
lekce 3

lekce 3

0 Komentářů
lekce 4

lekce 4

0 Komentářů
Testy

Testy

0 Komentářů