Konzultace webu/Instagramového profilu

Máš web či Instagramový profil ale zakázky nepřichází?

Nabízím ti zpětnou vazbu ze svého pohledu. Zjistíš, na co se zaměřuji já při výběru ilustrátora. Je velká pravděpodobnost že ostatní uvažují podobně.

Zpětná vazba ti pomůže odhalit na co se máš zaměřit.

Co je konzultace webu/Instagramového profilu online?

Podívám se na Váš web či Instagram ze své pozice člověka, který ilustrátory ve svém životě často hledá. Upozorním vás na slabá místa (řeknu vám myšlenky, které se mi honí hlavou, když váš web či Instagram prohlížím) Nečekejte ode mě kritiku stylu kresby, mým cílem je vás posunout dál a v tomto duchu bude komunikace. Neřeším také technické věci, jako nastavení a fungování webu… i když mohu Vás na to upozornit.) Podívám se na váš web z pozice zákazníka, který ví, co hledá.

Mám jen Instagram nevadí to?

Ne, nevadí, i to je možnost, jak dát o sobě světu vědět. Pro mnohé je to trošku snazší cesta než tvořit a platit si za web. I mě jedna paní na Instagramu svojí prací dokázala zaujmout. Zaujala i v nakladatelství a stala se tak ilustrátorkou mé budoucí knihy.

Znamená to, že když vše vypiluji, budu ilustrovat nějakou vaši knihu?

Ne, neznamená. A prosím nepřihlašujte se z tohoto důvodu, takhle to nefunguje a pro vás by to byly vyhozené peníze. Dokazovalo by to jen že nechápete, co je účelem téhle služby, a nebylo by to pro vás přínosné. Já nejsem jediný člověk, který ilustrátory ke své práci potřebuje, a je mnoho jiných lidí, které vaše prezentace může zaujmout.

Proč to dělám?

Lidé, které kreslení baví mě oslovují a píší často. Stále dokola vidím v prezentacích opakující se chyby... Nabízím poskytnutí zpětné vazby. Můžete dokola pilovat styl, ale když v prezentaci opominete jiné věci je to škoda. Ne, nemusíte mít web přesto se můžete uplanit v oboru, jen to bude asi trošku těžšší cesta. Ale když už ten web máte proč  toho nevyužít na maximum? Přiliv nových zákazníků, vám sice nezajistím, to už záleží na vás. Co však získáte je cenná zpětná vazba.

V čem to je přínosné?

Zda se zakázky začnou hrnout nezáleží na dokonalém webu ale na vás samotných. Na druhou stranu pro začínajícího ilustrátora je pěkná prezentace důležitá. Možná už jste zoufalý, vytvořili jste si prezentaci na webu, ale zakázky se nehrnou. Nevíte, kde děláte chybu? Možná vám pomůžu objevit ten detail, který mý vliv na to, zda vás klient osloví. Nabízím vám zpětnou vazbu.

Pro koho se konzultace hodí?

Pro ty, kteří mají web a chtějí slyšet můj názor, tedy názor člověka, který ilustrátory vyhledává. Pro ty, kdo se chtějí posunout dále. Pro ty, kteří stále čekají na svoji první zakázku. Pro všechny, kteří chtějí objektivní zpětnou vazbu. Pro ty, kdo umí přijmout dobře míněné rady. Pro ty, kdo vědí že pro splnění snu je důležitá vytrvalost.

Pro koho tato konzultace není vhodná?

Pro ty, kdo nechtějí slyšet názor druhého.

Pro ty, kteří si myslí že teď to vše půjde samo bez jejich přičinění.

Jak to bude probíhat?

Při vyplňování objednávky uvedete do kolonky poznámku s názvem webu či Instagramového profilu. Po uhrazení částky nejpozději do tří dnů obdržíte odpověď. Na web se podívám z pozice člověka potencionálního zákazníka (často se poohlížím po ilustrátorech, takže jasně vím, co chci a co hledám). Napíšu vám, co se mi honilo hlavou při návštěvě vašich stránek. Často to jsou jen malé detaily, které mě odrazují nebo mi v hlavě naskakují otazníky. Je velká pravděpodobnost že takto to vnímají i ostatní. Pomůžu vás vyvarovat základních chyb.

Máte nějaké otázky?

Jestli vás zajímá ještě něco co zde nazaznělo, zeptejte se mě.