Tahle kosmetika nefunguje!

Abyste si skutečně mohla vybrat účinný krém nebo třeba tělové mléko, potřebujete vědět, co je ukryto v kelímku. Možná někteří zatouží pro rentgenových brýlích, ovšem to co potřebujete skutečně, je znalost základních kosmetických surovin, pokud je znáte, máte z části vyhráno.
Není třeba se lekat, to základní co potřebujete je vědět, jak poznat tuk, barvivo, konzervační látky a bylinné složky.
Suché pleti tuk potřebujeme dodat, mastné zase ubrat. Tímto faktem zcela určitě nikoho nevyvedu z míry. Věděli jste však, že si můžete suchou pleť s nevhodným krémem ještě více vysušit a postačí pouze to, že použijete třeba hydratační přípravek, v kterém je obsažena z velké části voda. Namažete si pleť a vyrazíte do mrazivého počasí. Tohle si vaše pleť opravdu nezaslouží, máte možnost buď chvíli vyčkat, až se voda z krému odpaří, ale já radím v zimních měsících využívat přípravky bez obsahu vody a když už používat je na noc.
Akné, dokáže potrápit některé lidi i v dospělosti. Na trhu jsou k dostání vodičky, které mají pomoci zbavit se tohoto nemilého kožního projevu, při prozkoumání složení zjistíme, že se mnohdy jedná o přípravek na bázi alkoholu, barviv a trocha ale opravdu trocha tea tree oleje. Tea tree nejenže hezky zní, ale skutečně se používá mimo jiné i při akné. Je to jeden z mála éterických olejů, který se může na pokožku použít přímo neředěný. Jistě už víte, kam tím mířím. Proč kupovat vodičku s obsahem tea tree, když můžete používat tea tree v té nejúčinnější formě.

Komentáře

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole.

  • Rubriky